Alcaldes

Nom i cognoms
Període ocupació càrrec
Mateu Ciurana Garriga
1877-1879
Pere Madí Pijoan ¡
1879-1917
Pere Madí Gibert
1917-1923
Jaume Pastells Ferregutcasas
1923-1924
Lluís Juher Sala
abril 1924 – octubre 1924
Pere Capdevila Madí
octubre 1924 – 1930
Pere Madí Gibert
1930-1933
Enric Bancells Massa
1933-1934
Miquel Viñals Aragay
1934-1936
Elías Cantó Santamaria
juliol 1936 – octubre 1936
Josep Soto Cortés
octubre 1936 – gener 1937
Enric Ribas Solà
gener 1937 – juliol 1937
Juli Mauri Bosch
juliol 1937 – novembre 1937
Josep Oller Ribas (accidental)
novembre 1937
Joan Sala Bassas (accidental)
novembre 1937
Vicenç Cerdà Bardera
novembre 1937 – abril 1938
Miquel Villena Villena
abril 1938 – maig 1938
Baldiri Soler Artau
maig 1938 – gener 1939
Miquel Villena Villena
gener 1939 – febrer 1939
Pere Capdevila Madí
1939-1958
Antoni Ribas Fàbregas (accidental)
desembre 1958 – maig 1959
Miquel Viñals Aragay
maig 1959 – 1964
Jaume Pastells Clota
1964-1979
Joaquim Rovira Planas
1979 – juny 2007
Martí Nogué Selva
juny 2007